Кровоточивість ясен може стати наслідком різноманітних стоматологічних захворювань, серед яких зубний камінь і запалення ясен вважаються найбільш поширеними.

Якщо з першим стоматологія у Києві допоможе впоратися буквально з першого ж відвідування стоматолога, то запалення ясен – серйозніша патологія, яка потребує часу та уваги. Про відбілювання зубів та вінірів на період лікування варто забути.

Стоматологія в Києві недорого пропонує ефективний метод боротьби з кровоточивістю ясен – професійне чищення різними методами, які не впливають на зуб і допомагають видалити зубний наліт і камінь.

Вже наступного дня після процедури пацієнт може відзначити серйозне покращення стану зубів та ясен. Проте стоматолог (Київ) попереджає, що після чищення може бути підвищена чутливість зубів та ясен, а вже через 1-2 тижні все приходить у норму.

Стоматологія недорого також може запропонувати різні профілактичні засоби – ополіскувачі, щітки та зубні пасти, які знімають чутливість ясен та сприяють їхньому зміцненню. Не забувайте, що якісна гігієна ротової порожнини (включаючи кабінетне чищення зубів та профілактичні огляди у стоматолога) – ключ до здоров’я зубів і ясен.

Позвонить
Написать
Viber