Відбілювання зубів у Києві

Безпечне відбілювання зубів, німецька система, результат видно відразу

 • Безпечне відбілювання зубів
 • Німецька система та гель
 • Результат видно відразу

Телефон

Ми знаходимося

м. Голосіївська,

проспект Голосіївський 70 
(Готель Мир)

Режим роботи

ПН-ПТ
10:00 – 18:00
СБ
За домовленістю

Наші роботи

Відбілювання зубів у Києві

На жаль, не кожен з нас може похвалитися голлівудською усмішкою, оскільки у багатьох колір зубів далекий від ідеалу. Існує безліч причин: погана спадковість, неправильне харчування, шкідливі звички, елементарна зневага гігієни. Відбілювання зубів – спеціальна процедура, що виконується стоматологом з метою надання зубам світлішого, натурального відтінку. На сьогоднішній день якісно та безпечно відбілити зуби можна різними способами: апаратна процедура, що проводиться в умовах стоматологічної клініки та домашнє відбілювання.

Акція!
1800 грн
було 2500 грн

Діє при записі на сайті або назвати промокод “відбілюванняза1800”
до 15 грудня 2022 року

Показання до професійного кабінетного відбілювання зубів

Щоб відбілити зуби, ціна в Києві може змінюватись в різних напрямках. Насамперед це пов’язано зі станом зубів та використанням певних методик. Не кожен пацієнт знає, що зубна емаль може змінювати свій відтінок за впливом внутрішніх та зовнішніх факторів. Найчастіше зуби жовтіють і темніють у курців, людей, які вживають велику кількість кави та напоїв із барвниками. Рідше із проблемою пожовтіння зубної емалі стикаються люди з генетичними схильностями. Апаратне відбілювання зубів, вартість якого доступно кожному призначається при:

9

Легкого та середнього забарвлення зубів після прийому антибіотиків тетрациклінової групи та інших медикаментів, що мають схожу побічну дію;

9

Вікове пожовтіння зубної емалі;

9

Зміна відтінку зубів через штучний вплив;

9

Природний жовто-коричневий відтінок зубів.

Процедура відбілювання зубів

 

Якщо цікавить відбілювання зубів, скільки коштує дана процедура і які особливості проведення процедури, рекомендуємо звернутися до співробітників стоматологічної клініки, які проконсультують з будь-якого питання і запишуть на примі до лікаря. Якщо хочете відбілити зуби, перш за все необхідно знати, що дана процедура має ряд переваг перед іншими стоматологічними послугами:
9

Відсутність болючих, неприємних відчуттів під час проведення процедури;

9

Кабінетне відбілювання не травмує зубну емаль;

9

Бажаний результат досягається за один сеанс. У вкрай тяжких випадках може знадобитися повторна процедура.

Наші стоматологи

У нашій стоматології усі фахівці мають досвід робіт.

Журавська Тетяна

Стоматолог вищої категорії

Самарська Наталія

Стоматолог-терапевт

Худяк Ксенія

Стоматолог-терапевт

Що потрібно пам’ятати?

Якщо вирішили відбілити зуби, ціна вас влаштовує, але не зовсім задоволені підсумковим результатом, нагадуємо, що повторна процедура відбілювання зубів можлива лише через 5-7 місяців. В іншому випадку зубна емаль може суттєво постраждати. Крім того, важливо пам’ятати, що відбілювання зубів у Києві дозволяє висвітлити виключно зубну емаль. Пломби, коронки, зубні протези залишаться такого самого відтінку, як і до процедури.
Після процедури відбілювання зубів рекомендується утриматися від вживання кави, червоного вина та інших напоїв, які можуть призвести до фарбування зубної емалі. Те саме стосується і куріння. Після відбілювання рекомендується проводити гігієнічні процедури не рідше двох разів на день з обов’язковим використанням зубної пасти, що відбілює.

Процес відбілювання зубів

Перед тим як пройти відбілювання зубів, стоматолог-естетист проводить санацію ротової порожнини та оцінює стан зубів. Цей огляд є обов’язковим і необхідним, за рахунок чого можна переконатися, що немає протипоказань щодо подальших процедур з відбілювання зубів. При необхідності рекомендується пройти лікування ясен, зубів, зняти зубний камінь. Процедура з відбілювання зубів проходить у кілька етапів:

 

N

Визначення відтінків зубів

Визначається відтінок зубної емалі за допомогою спеціальної шкали, яка дає змогу порівняти початковий та підсумковий результат. Важливо пам’ятати, що у кожного пацієнта зуби індивідуальні, тому заздалегідь визначити, який набуде відтінку емаль після відбілювання практично неможливо. В одних пацієнтів зуби можуть стати білі на два відтінки, в інших лише на половину;
N

Покриття ясен спеціальним гелем

Слизову оболонку ясен покривають спеціальним гелем, що захищає м’які тканини від негативного впливу;

Процедура відбілювання зубів недорого відбувається з використанням спеціальної гелевої маси, яка на 35% складається з перекису водню. Як правило, концентрація перекису регулюють за рахунок чого можна досягти різного результату, а сама процедура може займати різний час, але не більше 60 хвилин. Гель починає діяти при контакті зі світлом певної довжини або під впливом хімічних реагентів (каталізатори);

N

Чищення зубів за допомогою струменя води

Очищення зубів від залишків гелю за допомогою струменя води

Наші роботи

Записатися на консультацію

Особливості відбілювання зубів у Києві

Якщо цікавить недороге відбілювання зубів, у нашій клініці можна записатися на таку послугу, що має ряд переваг:

9

відбілити зуби в Києві можна всього за 1 годину;

9

перед процедурою ми проводимо додаткове професійне чищення зубної емалі;

9

використовуваний відбілюючий гель не чинить патогенного впливу на зубну емаль;

9

ефект від процедури зберігається більш як півроку.

Боїтеся, що після першого сеансу ваша посмішка не стане настільки білою, як би вам цього хотілося? Рекомендуємо відвідати нашу клініку, де після консультації та порівняння відтінку ваших зубів зі спеціальною шкалою лікар зможе сказати якого результату очікувати після першого сеансу і чи знадобиться повторна процедура з відбілювання зубів.

Як можна відбілити зуби, ціни та різновиди

Відбілюванням зубів у нашому стоматологічному центрі займаються лише висококваліфіковані стоматологи-естетисти, які використовують сучасне обладнання та інноваційні технології.

Відбілити зуби можна професійним методом (у кабінеті стоматолога), або ж з використанням різноманітних кремів, паст, смужок або олівців. Домашнє відбілювання вважається менш ефективним, вимагає більш тривалого терміну для досягнення ефекту, а також передбачає знання деяких особливостей ротової порожнини.

Наші стоматологи-естетисти стверджують, що професійне відбілювання зубів у Києві дозволяє покращити колір зубів на 9-12 тонів, такий ефект не під силу домашньому відбілюванню, саме тому багато пацієнтів вирішують довірити себе професійним стоматологам нашої клініки, які зроблять все правильно та швидко.

Наша клініка пропонує своїм пацієнтам тільки найпрогресивніші та найефективніші методи відбілювання зубів у Києві:

 • Хімічний спосіб із застосуванням спеціального розчину, який при нанесенні на емаль вступає в хімічну реакцію, внаслідок чого і відбувається необхідний ефект відбілювання;
 • Фотовідбілювання, або лампове відбілювання зубів – спеціальна галогенова лампа стимулює відбілювання зубів при використанні спеціального гелю;
 • Лазерний метод відбілювання, з використанням сучасного лазерного обладнання;
 • Внутрішньоканальне відбілювання призначається при потемнінні зубів через лікування каналів. У такому разі розчин вводиться в канал зуба, і він відбілюється зсередини.

Ціна відбілити зуби в Києві залежить від обраного методу, а також стану зубів, і скільки знадобиться таких процедур для досягнення ефекту. Відбілити зуби за допомогою лазерного обладнання – вибір на користь прогресивних технологій, але він вважається найдорожчим способом, а ось хімічний метод, навпаки, визнаний найдоступнішим.

Кому протипоказана процедура
відбілювання зубів у Києві?

Незважаючи на те, що для відбілювання застосовуються тільки безпечні технології, які не впливають на організм пацієнтів, існують деякі обмеження для проведення цієї процедури:

 • Вагітність та грудне вигодовування дитини;
 • Вік до 18 років;
 • Ношення брекетів (через них сам результат відбілювання може бути нерівномірним);
 • Карієс та захворювання пародонту;
 • Наявність алергії на певні медикаменти;
 • Високий рівень чутливості емалі, наявність тріщин і потертостей;
 • Онкологічні захворювання.

Перед проведенням процедури лікар-стоматолог обов’язково проводить всю необхідну діагностику і підбирає найбільш підходящий метод. Ціна відбілювання зубів у Києві обумовлюється заздалегідь, на етапі підготовки.

Як продовжити ефект від вибілювання зубів?

Як правило, максимальний ефект від процедури триває від 6-12 місяців, при дотриманні рекомендацій стоматолога. Після цього рекомендується повторити процедуру.

Відразу після відбілювання пацієнту слід дотримуватися так званої «білої дієти», тобто, перші три дні повністю виключити з раціону всі продукти, що містять барвники (відмова від кави, вина, лимонадів, соку, червоних овочів та фруктів, обмежити вживання цитрусових та фруктів, що містять кислоту). За кілька днів допускається вживання кави через трубочку, але у малих кількостях. Загалом же, для закріплення ефекту бажано дотримуватися білої дієти як мінімум перші два тижні, щоб процедуру відбілювання зубів у Києві було проведено не дарма.

Наскільки важливо відбілювання зубів?

Серед спеціалістів у стоматології немає якоїсь конкретної думки, але далеко не всі з них шанують процедуру з відбілювання зубів. Вони вважають, що цей процес в деякому аналогічний знебарвлення волосся – навіть використовуючи сучасні препарати з відбілювання важко стверджувати, що такі процедури будуть корисні для волосся або зубів. Якщо ви зважилися на відбілювання зубів, то варто знати, що це не одноразова процедура. За один візит до косметичного стоматолога вдасться відбілити зуби максимум на 2 тони, а через рік початкова проблема може повернутись.

Зараз дуже важко визначити, що є медичним показанням для відбілювання. Власне, таких немає. Та й ціна відбілювання зубів не є стимулом для проведення таких робіт. Якщо спиратися на естетичні міркування, буде корисно відбілити зуби всім тим, хто має шкідливу звичку – курити, а також любителям міцних напоїв – чаю та кави. Тому в цьому випадку процес відбілювання зводиться до усунення харчового нальоту. Крім того, дуже важливо займатися хімічним відбілюванням тим людям, у яких зуби страждають від тетрацикліну, яким напихали в дитячому віці. Цей препарат здатний змінювати пігментацію зуба зсередини, роблячи його жовтішим. Крім того, зуби можуть жовтіти, якщо у воді, що вживається, занадто багато фтору. Це називають флюороз. Також дуже важливо піти на відбілювання тим, хто страждає на серйозні порушення емалі – гіпоплазію.

Чому зараз у моді природний колір зубів?

Якщо раніше багато хто намагався забезпечити собі саме білу усмішку, то зараз більшість стоматологів рекомендують повернути своїм зубам натуральний колір, який вони мали раніше. Ніхто вже не намагається робити своїм зубам білий відтінок, адже він може бути надто навмисним. Це лише відштовхне від себе співрозмовника. Якщо говорити про відбілювання зубів до і після, то далеко не завжди білосніжний колір буде сприйнятий нормально людьми, які пам’ятають, як зуби виглядали раніше. Набагато приємніше забезпечити собі природний колір, який гармонійно поєднуватиметься із зовнішнім виглядом людини. Навряд чи в житті можна знайти велику кількість людей з білими яскравими посмішками. Мало того, що подібне задоволення вкрай дороге, так воно може бути не всім до душі.

У кожної людини свій особливий зубний відтінок. Це залежить від кількох чинників, яких належить і генетична схильність. Наприклад, нам здається, що досить часто афроамериканці мають ідеальні зуби, але це лише гра на сильному контрасті.

Для багатьох стоматологів перед відбілюванням зубів у Києві дуже важливо допомогти своєму пацієнту підібрати найбільш точний природний відтінок. В основному це завжди намагаються зробити, орієнтуючись на природне забарвлення. Наприклад, при виробництві вінірів доводиться неодноразово використовувати кілька шкал для вибору оптимального варіанту.

Технологія визначення природного відтінку зуба

Найбільш оптимальним засобом, який допомагає підібрати максимально наближений відтінок зубної емалі, є шкала Vita scale. По суті, це набір стандартних відтінків під візуальне сприйняття. Згідно з відгуками щодо відбілювання зубів, багато хто підтверджує, що перед відбілюванням або нанесенням вінірів, їм підбирали колір саме за такою шкалою.

За допомогою Vita шкали кожному відтінку дається спеціальне цифробуквенное позначення, згідно з яким потім можна буде звернутися в будь-яку клініку з відбілювання зубів у Києві. При цьому лікарю можна відразу сказати, яке позначення у вашого відтінку. Зрозуміло, він інформацію перевіряє ще раз, але при цьому виконає роботу. У Європі така шкала є найбільш використовуваною у косметичній стоматології. Це основна міра, якою визначають, наскільки ефективним був процес відбілювання.

Варто зазначити, що шкали Vita випускають з різних матеріалів, одні з яких яскравіші, а інші – тьмяніші. Найточнішими вважаються керамічні та порцелянові ряди зубів. З їх допомогою буде важко припуститися помилки під час визначення кольору, так як подібна емаль має відбивні властивості. Ціна відбілювання зубів ніколи не буває маленькою, але процес визначення відтінку завжди необхідний, якщо хочеться повернути природний колір своїм зубам.

Досить часто під час визначення природного відтінку зубної емалі стоматолог намагається забезпечити максимально освітлене приміщення. Крім того, при виборі відтінку фахівець звертає увагу на загальне тло та кольорову гаму одягу та макіяжу, що візуально може змінити колір відтінку.

Відмінності між механічним та хімічним відбілюванням

У сфері косметичного обслуговування пацієнтів є дві основні методики – професійне чищення і саме відбілювання зубів у Києві. Якщо для відбілювання немає особливих конкретних показань, то чищення рекомендують виконувати майже кожному клієнту, що звернувся. Ця процедура не лише візуально покращує стан ваших зубів, але й виконує профілактику ротової порожнини. Під час механічного відбілювання стоматолог усуває м’які та тверді відкладення на поверхні емалі.

Ціна відбілювання зубів багатьох відштовхує від даної процедури, зате при зверненні за професійним чищенням можна досягти не менш якісного результату. Чищення завжди виконують перед тим, як відбілити зуби. Тобто, цей механічний процес є стандартним етапом. Чи варто задуматися: чи може краще займатися профілактикою і цього буде достатньо?

Різні бактерії, захворювання ясен і неприємний запах з рота – наслідки виникнення зубного каменю на поверхні емалі. Крім того, саме такий камінь залишає на собі сліди від кави та інших харчових барвників. При відбілюванні зубів у Києві багатьом досить просто усунути зубний наліт і всі ці відкладення, щоб повернути зубам природний колір. Зовсім не обов’язково змінюватиме їх відтінок за допомогою спеціального гелю або пасти. Все відбувається механічним шляхом.

Телефон

+38 (068) 386 22 62

Ми знаходимося

м. Голосіївська,
проспект Голосіївський 70
(Готель Мир)

Режим роботи

ПН-ПТ
10:00 – 18:00
СБ
За домовленістю

Позвонить
Написать
Viber