Вініри

Краща альтернатива зубному протезування від 6000 грн!

Телефон

Ми знаходимося

м. Голосіївська,

проспект Голосіївський 70 
(Готель Мир)

Режим роботи

ПН-ПТ
10:00 – 18:00
СБ
За домовленістю

Вініри у Києві

Навіть якщо з дитинства ви ретельно стежили за своїми зубами, це ще не є 100% гарантією того, що у вас буде ідеальна біла посмішка. Неправильне харчування, шкідливі звички, зловживання медикаментами, різні травми, вагітність та погана екологія – все це може спричинити те, що через деякий час стан зубної емалі може значно погіршитися.

Купити вініри – відмінний варіант зробити красиву та бездоганну посмішку лише за один візит до стоматолога. Самі собою вініри на зуби – надтонкі пластинки зі склокераміки, товщина яких не перевищує 0,5 мм. Такий мікропротез встановлюється на передній бік зуба за допомогою спеціального розчину. Встановивши вініри, вартість яких доступна кожному, можна змінити відтінок зубів, підкоригувати форму зубів, усунути наявні дефекти зуба (тріщини, сколи) та захистити м’яку зубну емаль від руйнування.

Покази до встановлення

Поставити вініри в Києві можуть, у всіх є проблеми з естетичним станом зубів або для цього є медичні показання:

N

Відколотий або загострений край одного або декількох зубів;

N

Між центральними зубами є проміжок (діастема);

N

Передні зуби не пропорційні за розміром;

N

Є великі сколи внаслідок травмування;

N

Плями, потемніння та жовтизна на зубній емалі;

N

Потемнілі пломби;

N

Неправильно розвинена зубна емаль;

N

Коротка клінічна коронка зуба;

N

Клиноподібні дефекти;

N

Нерівний, викривлений зубний ряд;

N

Швидка стирання зубної емалі;

N

Неправильний прикус.

Чим відрізняються вініри від пломб?

Вініри (Київ) – надійніший спосіб, ніж класична реставрація зуба з використанням пломб із фотополімерних матеріалів. Насамперед це пов’язано з тим, що вініри на зуби є монолітною деталлю, яка встановлюється на кожен зуб окремо. Кріпляться такі вініри, вартість яких прийнятна за допомогою композитного розчину. Вініри вартість яких змусить вас посміхатися, виглядають максимально природно, довго служать, мають високу міцність при мінімальному обсязі. Ця особливість недорогих вінірів захищає зуб і не призводить до його передчасного стирання. На відміну від вінірів, звичайна пломба менш приваблива і не відрізняється міцністю, і найчастіше встановлюється із супроводом неприємних відчуттів.

Чи є відмінності між коронками та вінірами?

Багато пацієнтів, які не наважуються встановити вініри недорого, часто плутають самі накладки з коронками. По суті і ті, і інші косметологічні вироби є накладками, але вініри вартість, яких доступна, покривають тільки передню частину, в той час як коронка на весь зуб по колу. Для встановлення коронки зуб потрібно обточити по периметру, за рахунок чого формується спеціальний уступ, куди встановлюватиметься коронка. У той же час для вінірів купити які можна недорого, обробляється тільки одна частина зуба, навіть якщо така накладка встановлюватиметься на жувальні зуби.

Протипоказання до процедури

Вініри можуть покращити естетичний стан зубів, але такі накладки, на жаль, не кожному підходять. До протипоказань до використання вінірів відносять:

9

Бруксизм - схильність скрипіти зубами ночами. В результаті мимовільного фізичного впливу тонкі платівки швидко прийдуть у непридатність;

9

Якщо часто гризете олівці, ручки та інші тверді предмети;

9

Прямий прикус, коли верхні та нижні різці стуляються один з одним, а не знаходять один на одного;

9

Зуби із великими пломбами. Для встановлення вініра потрібна велика площа твердої зубної тканини.

Наші стоматологи

У нашій стоматології усі фахівці мають досвід робіт.

Журавська Тетяна

Стоматолог вищої категорії

Самарська Наталія

Стоматолог-терапевт

Худяк Ксенія

Стоматолог-терапевт

Процедура установки виниров

Установить виниры стоимость в Киеве которых доступна каждому пациенту можно установить за один или несколько сеансов. Время установки зависит от того, какие будут использоваться накладки:

N

Несколько посещений

При установке керамических виниров посетить стоматологический кабинет нужно будет несколько раз. При первом визите подготавливают зуб и делают слепок, при втором – примеряют и фиксируют накладку. На период изготовления керамических виниров, пациенту устанавливают временные накладки, которые будут оберегать обработанные зубы;
N

Несколько посещений

Для установки прямых виниров потребуется всего один сеанс, во время которого зуб обезжиривается и на эмаль накладывают специальную стеклокерамическую массу, запекаемую полимеризационной лампой.

Види вінірів

Всі вініри, ціна яких доступна кожному пацієнту, діляться на кілька видів: керамічні та прямі. Кожен із цих видів має свої переваги, тому перед тим як встановити вініри недорого, стоматолог оцінює стан зубів пацієнта та приймає рішення щодо можливості встановлення певного виду накладки:

N

Прямі вініри

Прямі накладки – склокерамічна маса, яку наносять безпосередньо на тіло зуба пацієнта, після чого створюється бажана форма нового зубного покриття. Перевага такого методу в тому, що встановити вінір можна лише за один сеанс без додаткової підготовки зуба;
N

Керамічні накладки

Накладки з кераміки – пластини з мінімальною товщиною стінок, які встановлюються на зуб та зміцнюються спеціальними розчинами. Для встановлення вінірів з кераміки необхідно зробити зліпок зуба, що реставрується, пацієнта, за яким і будуть виготовлятися накладки, тому даний спосіб зовнішнього поліпшення зубів вимагає часу.

Переваги вінірів

До основних переваг прямих вінірів варто віднести навіть не оперативність проведення процедури. При встановленні прямих вінірів (Київ) не потрібно виконувати обточування зубів, знімати верхній шар емалі, тому відсутня будь-яка ймовірність пошкодження живих зубів. Встановлення прямих накладок проводиться абсолютно безболісно і не вимагає застосування анестетиків або інших знеболювальних препаратів. За рахунок мінімальної трудомісткості процесу встановлення прямих вінірів вартість такої послуги мінімальна.
Незважаючи на те, що керамічні вініри на зуби вимагають кількох відвідувань стоматологічного кабінету, такий вид реставраційних накладок має низку певних переваг:

  • Частково прозорі, за рахунок чого практично не відрізняються від справжнього зуба;
  • Керамічні вініри, ціна яких прийнятна, мають гладку поверхню, матеріал якої не дозволяє харчовим барвникам залишати плями на поверхні;
  • Для встановлення керамічних вінірів недорого потрібно провести незначне препарування, яке не призводить до подальшого руйнування тканин;
  • Встановлювати керамічні накладки можна не тільки на лінію посмішки, але й на зуби, які зазнають більш високого навантаження.

Hаші роботи

Особливості встановлення вінірів

Вініри купити які можна в нашій стоматологічній клініці мають низку безперечних переваг, які не характерні для інших естетичних та тим більше лікувальних процедур:

9

Міцні та надійні

Міцна та надійна маса для прямих та керамічних вінірів тривалий час зберігають свою привабливість, за умови правильного догляду та дотримання рекомендацій стоматолога;
9

Безболісно

Абсолютно безболісна процедура без використання знеболювальних уколів та неприємних маніпуляцій;
9

Форма рідних зубів

Зовні повністю повторюють форму та відтінок ваших природних зубів;
9

Зубні вініри стійкі до зубного нальоту

9

100% гіпоалергенні і не відторгаються організмом.

Як правильно доглядати вініри?

Багато пацієнтів, які тільки вирішили встановити вініри, вважають, що більше доглядати зуби немає сенсу. Частина сенсу в цьому є, адже на поверхню вінірів (Київ) наліт з’являється з мінімальною інтенсивністю, на відміну від природної зубної емалі. Встановивши вініри на зуби на поверхні накладок все одно накопичуватиметься наліт, при цьому такі елементи покриватимуть не всі зуби, а значить нальоту в ротовій порожнині буде більш ніж достатньо. Доглядати вініри, ціна яких розраховується для кожного пацієнта індивідуально, потрібно так само, як і за звичайними зубами.
Після того як вирішили встановити вініри недорого, важливо пам’ятати, що такі накладки погано переносять механічні пошкодження, тому намагайтеся берегти накладки від перепадів температур і ударів. Вініри вартість, яких прийнятна не забарвлюються при регулярному вживанні кави, чаю, вина і навіть при курінні, головне дотримуватись основних правил гігієни ротової порожнини та своєчасно проходити профілактичний огляд у стоматолога.
Щоб встановити вініри недорого в Києві, достатньо записатися на прийом до наших фахівців і отримати повне обстеження ротової порожнини та побудову правильного лікування чи корекції, яка подарує вам сяючу усмішку!

Телефон

+38 (068) 386 22 62

Ми знаходимося

м. Голосіївська,
проспект Голосіївський 70
(Готель Мир)

Режим роботи

ПН-ПТ
10:00 – 18:00
СБ
За домовленістю

Позвонить
Написать
Viber