Стоматологія у Києві

Білосніжна посмішка вашої мрії

Телефон

Ми знаходимося

м. Голосіївська,

проспект Голосіївський 70 
(Готель Мир)

Режим роботи

ПН-ПТ
10:00 – 18:00
СБ
За домовленістю

Стоматологія у Києві

Кожен з нас знає, що красива та здорова посмішка – правильний догляд за ротовою порожниною та своєчасне звернення до стоматологів для виявлення чи усунення будь-яких проблем із зубами. Незважаючи на те, що відвідувати стоматологію необхідно раз на півроку, багато пацієнтів такими рекомендаціями нехтують, внаслідок чого витрачають багато часу і сил на лікування не тільки зубів, а й усунення інших наслідків.

Чому важливо відвідувати
стоматологічний кабінет?

 

Зуби з карієсом, це не тільки некрасиво та неприємно, але ще й досить боляче та дуже небезпечно для здоров’я. Одна невелика дірочку в зубі стає інкубатором для вирощування та розмноження бактерій, які можуть вразити багато систем організму:

9

Кишечник, шлунок та вся система травлення в цілому

9

Неприємний запах із ротової порожнини

9

Поганий стан шкірного покриву

9

Хвороби серця та нирок

Щоб цього не допустити і виглядати здоровими та красивими, рекомендуємо записатися на прийом у стоматологію, де можна пройти кваліфікований огляд та вирішити багато проблем, пов’язаних із зубами.

Види послуг стоматології в Києві

Огляд, консультація, рентген

Імпланти

Реставрація зубів

Вініри

Відбілювання зубів

Послуги стоматології в Києві

Наша стоматологія, ціни якої приємно порадують кожного клієнта, може виправити будь-яку проблему, пов’язану із зубами. Для своїх клієнтів кваліфікований стоматолог пропонує найширший перелік послуг:

Терапевтична стоматологія

Передбачає лікування карієсу, пломбування, лікування каналів, усунення пульпіту та періодонтиту;

Хірургія

Будь-які оперативні втручання у ротовій порожнині, які найчастіше пов’язані з видаленням хворого зуба;

Протезування

Дає можливість відновити навіть найбільш зруйновані зуби. Для цього можуть бути використані механічні протези, так і коронки;

Імплантація

Не рідко для успішного протезування необхідно встановити спеціальні стоматологічні імпланти, які використовуються як основа за відсутності природного кореня зуба. Для нарощування кісткового масиву для подальшої імплантації наші стоматологи використовують метод синус-ліфтингу;

Ортодонтія для дітей та дорослих

Призначена для виправлення прикусу та відновлення зубного ряду. Для цього використовують брекети, пластини. Нагадуємо, що контролювати естетичний стан зубів рекомендується з ранніх років, коли зубощелепний апарат ще перебуває у стані формування;

Естетична стоматологія

При проведенні професійного відбілювання, чищення зубів та встановлення вінірів;

Невідкладна стоматологічна допомога

Окрім стандартних процедур, наші фахівці завжди готові надати екстрену, невідкладну стоматологічну допомогу при гострому зубному болю або випаданні, розколі зуба.

Наші стоматологи

У нашій стоматології усі фахівці мають досвід робіт.

Журавська Тетяна

Стоматолог вищої категорії

Самарська Наталія

Стоматолог-терапевт

Худяк Ксенія

Стоматолог-терапевт

Стоматологія для всіх

Ми спеціалізуємося на стоматологічних послугах у Києві для:

N

Відбілювання зубів

N

Вінірах

N

Реставрація зубів

Переваги стоматологічної клініки в Києві

Якщо вас цікавить стоматологія в Києві недорого, рекомендуємо записатися на прийом до нашої клініки, яка має низку незаперечних переваг:

 • Тільки досвідчений та висококваліфікований персонал з великим досвідом роботи, який регулярно проходить підвищення рівня акредитації;
 • Інноваційне обладнання, за допомогою якого проводиться комплексне лікування та обстеження;
 • Застосування високоякісних матеріалів від світових виробників, кожен з яких має сертифікати якості;
 • Ефективні та на 100% безпечні препарати для анестезії, які роблять процес лікування комфортним та абсолютно безпечним для пацієнта;
 • Для виключення будь-якого дискомфорту, для пацієнтів ми можемо запропонувати послугу медикаментозного сну, коли всі процедури будуть проводитися уві сні;
 • Прийнятні та демократичні ціни, які дають можливість кожному стати щасливим володарем гарної та здорової посмішки.

Не відкладайте можливість зробити свої зуби красивими та здоровими – записуйтесь на прийом вже зараз! 

Турбота про клієнтів нашої стоматологи завжди на першому місці

Крім того, що стоматологія (Київ) має низку переваг та позитивних характеристик, про що говорять численні відгуки наших задоволених клієнтів, до своїх пацієнтів ми ставимося як до себе особисто.

У стоматології в Києві нашим фахівцям не рідко пацієнти запитували: «А як би ви зробили ту чи іншу процедуру собі?». Це і стало чудовою мотивацією для того, щоб створити найкомфортніші та найсприятливіші умови для проведення якісної стоматології ціна, на яку приємно порадує кожного клієнта клініки.

 • Для нас кожен клієнт є унікальним, тому для кожного пацієнта розробляється індивідуальне лікування.
 • Нашим пріоритетом є здоров’я відвідувачів. Дотримуючись цього правила, у стоматології недорого всі інструменти та пристрої проходять дещо рівневу стерилізацію та зберігаються у спеціальних контейнерах, пакетах та ємностях, та розкриваються виключно у присутності окремого пацієнта.
 • Співробітники нашої стоматології ціни, на яку розраховуються індивідуально для кожного пацієнта, регулярно проходять спеціальні курси, стажування, призначені для підвищення рівня кваліфікації та отримання додаткового досвіду. Це дає можливість надати кожному клієнту найрезультативнішу стоматологію (Київ) недорого із застосуванням новітніх технологій.
 • Стоматолог у Києві цінує час кожного клієнта. Тому запис на прийом або просту консультацію буде призначено на комфортний для пацієнта час, а персонал та кабінет буде готовий до вашого приходу.
 • Ми не віримо, що бувають безнадійні ситуації. Стоматолог (Київ) завжди готовий взятися за найскладніший випадок і в першу чергу зробить все можливе і навіть більше для того, щоб зберегти зуб пацієнту.

Рекомендації та поради стоматолога при профілактичному огляді та лікуванні зубів

На жаль, багато пацієнтів забувають або просто ігнорують найпростіше правило – відвідувати стоматологію (Голосіївський район) не рідше 2 разів на рік. Цю рекомендацію стоматолога (Київ) порушувати не рекомендується, оскільки контролювати стан ротової порожнини, виявити карієс на ранніх стадіях та виявити інші захворювання можна лише в умовах стоматологічного кабінету.
Якщо збираєтеся провести лікування або пройти профілактичний огляд ротової порожнини в стоматології (Київ) ціни на яку можна уточнити у спеціальному розділі сайту або за контактними номерами телефонів, важливо дотримуватись деяких правил, що впливають на продуктивність та безболісність проведення процедури:

 • Перед прийомом не вживайте алкогольних напоїв;
 • Не варто щільно їсти, краще за 1,5-2 години до прийому влаштувати легке перекушування;
 • Обов’язково проведіть гігієнічні процедури для ротової порожнини;
 • Не забудьте взяти з собою медикаменти, які можуть знадобитися, якщо у вас є гострі захворювання (підвищений тиск, проблеми із серцем, гострі алергічні реакції тощо).

При відвідуванні стоматології обов’язково повідомте лікаря про перенесену інфекцію або будь-яку алергічну реакцію, оскільки від цих даних залежатиме ефективність та безболісність вирішення проблеми із зубами.

4 приводи відвідати стоматологію (Київ)

 • Якщо з моменту відвідування стоматології у Києві минуло понад 6 місяців, необхідно обов’язково записатися на прийом до фахівця. Також, відкладати візит до лікаря не рекомендується якщо ви вагітні, пломб на зубах досить велика кількість або відчуваєте нестачу, або надлишок фтору в організмі. У таких випадках відвідувати стоматологію ціна, на яку є прийнятною, необхідно кожні три місяці.
 • Стоматологія недорого обов’язково потрібна в тих ситуаціях, коли зуби болісно реагують на будь-яку їжу та напої, концентровані зубні пасти з добавками для відбілювання або бікарбонатами.
 • Відвідати стоматолога в Києві потрібно негайно, якщо почали кровоточити ясна. Це може бути авітаміноз або запалення, але при цьому така симптоматика може вказувати на серйозніші захворювання (цукровий діабет, захворювання крові, інше). У таких ситуаціях лікар направить пацієнта на обстеження до профільного фахівця.
 • Неприємний запах у ротовій порожнині. Причин для появи неприємного запаху може бути багато: гниючі залишки їжі в зубоясенних кишенях, карієс, порушення правил гігієни, знижена кислотність тощо.

Записуючись у стоматологію ціни на лікування, в якій доступні, варто пам’ятати про те, що найкраще планувати візит у другій половині дня. Саме в цей час чутливість зубного нерва зводиться до добового мінімуму, а будь-який знеболюючий препарат діє у кілька разів довше.

Співвідношення ціни та якості

Як і в будь-яких інших послугах та купівлі різних речей, висока вартість стоматології (Київ) не завжди може бути гарантією того, що ви отримаєте високоякісні послуги. Завітавши до нашої стоматології (Київ) недорого ви отримуєте першокласні, ефективні та головне безболісні послуги, які доступні кожному мешканцю столиці.

Ми розуміємо, що кожен пацієнт стоматології (Голосіївський район) хоче бути здоровим і радувати оточуючих сліпучою усмішкою. Саме тому наша стоматологія використовує високоякісні матеріали, інноваційне обладнання та знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта. За рахунок цього вартість послуг у стоматології (Київ) залежить виключно від складності випадку і реального стану зубів пацієнта.

Вагітність та стоматологія в Києві

Кожна майбутня мама не застрахована від того, що під час вагітності можуть виникнути проблеми із зубами. У таких ситуаціях матусі переживають, що відвідуванням стоматолога (Київ) та проведенням певних маніпуляцій можуть зашкодити дитині. Однак, навіть під час вагітності не варто забувати про своє здоров’я і потрібно обов’язково відвідувати стоматологію, ціна якої не така висока, як може здатися на перший погляд.
Під час вагітності, проблеми із зубами (карієс, періодонтит, пульпіт) можуть вплинути на розвиток та здоров’я дитини, оскільки бактерії, що розвиваються при таких захворюваннях безперешкодно потрапляють у кров матері та передаються малюкові.

При відвідуванні стоматології ціни на які формуються на підставі стану порожнини рота кожного пацієнта, фахівець встановлює план дій залежно від випадку і періоду вагітності. Важливо знати, що послуги стоматології недорого в першому триместрі можна проводити лише в екстрених ситуаціях (періодонтит, пульпіт з гострими больовими проявами та гнійними запаленнями), оскільки в цей період у дитини формуються тканини та органи.

У другому триместрі можна проводити будь-які процедури стоматології (Київ). У третьому триместрі звертатися до стоматолога у Києві необхідно в крайніх і дуже важких випадках, оскільки дія будь-якого, навіть найлегшого анестетика може спровокувати передчасні пологи. Якщо потрібно провести гігієнічну стоматологію (Київ) недорого, то візит до лікаря краще відкласти на післяпологовий період.

Як відбувається відвідування стоматології?

Відвідуючи нашу стоматологію, ціни вас приємно порадують. Кожен прийом у стоматології відбувається за певною схемою, яка дає можливість ретельно оглянути ротову порожнину пацієнта та знайти всі, навіть найнезначніші проблеми та дефекти:

Запис на прийом

Запис до стоматології Голосіївського району можливий як по телефону, так і через спеціальну форму на нашому сайті;

Кваліфікована консультація

Кваліфікована консультація, що складається з первинного огляду та дасть зрозуміти, скільки потрібно додаткових обстежень для отримання точного діагнозу;

Обстеження

Обстеження, що може складатися з комп’ютерної томографії, ортопантомографії, огляд внутрішньоаортальної камери, телерентгенографії та інше;

Постановка діагнозу

Після обстеження у постановці діагнозу та подальшого лікування можуть брати участь одночасно кілька фахівців;

Лікування

Після отримання повної картини починається лікування.

Тривалість лікування та кількість відвідувань стоматології встановлюється в індивідуальному порядку та залежить від складності захворювання та загального стану ротової порожнини пацієнта.

Сертифікати

Наші спеціалісти постійно підвищують свій рівень кваліфікації.

Була на вибілюванні зубів у клініці ДокторДент. Все сподобалося, зубки відбілилися, ура))) Лікар Тетяна дуже уважна, професіонал своєї справи. Рекомендую)))
Ольга Лучечко

Дякуємо великому майстру Тетяні за її кропітку працю! Ставили чоловікові коронку. Усі супер. Тепер ми Ваші постійні клієнти.
Таня Грицак

Чудовий спеціаліст! Дякую вам за здорову посмішку!!
Данило Андрійович

Записатися на консультацію

Телефон

+38 (068) 386 22 62

Ми знаходимося

м. Голосіївська,
проспект Голосіївський 70
(Готель Мир)

Режим роботи

ПН-ПТ
10:00 – 18:00
СБ
За домовленістю

Позвонить
Написать
Viber