Так, відбілювання зубів у Києві сьогодні вважається одним із найефективніших способів відновлення привабливості посмішки.

Рішення відбілити зуби приймають і чоловіки та жінки, оскільки на потемніння зубів впливають різні фактори і кожна людина бажає зберегти її привабливість якнайдовше.

Чи можна відбілювати зуби із пломбами? Пломби, як і вініри, не піддаються відбілюванню, оскільки тільки природні тканини піддаються впливу. Пломби підбираються під відтінок зубів, тому вони не помітні.

Які методи відбілити зуби у Києві сьогодні застосовуються найчастіше?

  • Офісне (кабінетне) відбілювання зубів – один із найефективніших методів. Дозволяє відбілити зуби на кілька тонів відразу ж, включає і чистку зубів.
  • Хімічне відбілювання – доступніше за ціною відбілювання зубів. Також проводиться у кабінеті лікаря.
  • Внутрішньоканальне (ендовідбілювання) призначається пацієнтам, коли пігменти, що фарбують, проникають під зубні коронки. Для відбілювання зубів достатньо 2-3 процедури.

Що вибрати – вирішувати Вам, але в будь-якому випадку відбілити зуби недорого – кращий метод відновлення посмішки. Вибирайте досвідченого стоматолога і насолоджуйтесь результатом – воно дійсно того варте!

Позвонить
Написать
Viber