Відбілювання зубів (Київ) відноситься до досить простих процедур, при виконанні якої потрібно все-таки дотримуватися деяких вимог.

Як лазерне відбілювання зубів загалом впливає на їхній стан, і чи може стати причиною розвитку тяжких наслідків? Може краще вибрати відбілювання зубів в домашніх умовах?

Насправді, відбілювання зубів, яке проводиться в кабінеті у стоматолога вважається більш безпечним, ніж інші засоби для відбілювання зубів. Процедура проводиться досвідченим майстром, який розуміє всі його аспекти і за будь-яких протипоказань не буде його рекомендувати.

У домашніх умовах є ризик отримати опік ясен або слизової оболонки рота, тому не варто відчувати долю. Крім цього, неправильно проведене відбілювання зубів може стати причиною виникнення проблем із зубами, збільшення ймовірності розвитку карієсу.

Після процедури зуби стають чутливішими, це нормальна реакція на засоби для відбілювання зубів. Згодом вона пройде, але потрібно уважно виконувати рекомендації стоматолога. Це ж і допоможе зберегти білизну зубів, адже ефект від процедури та її тривалість залежить безпосередньо від того, що людина їсть, і як доглядає зуби.

Позвонить
Написать
Viber