Дивлячись на зірок Голлівуду, не можна не відзначити їх білу і рівну посмішку, яка дуже сильно підкреслює їх статус. Але чи можна звичайній людині відбілити зуби, як у зірок?

Та й не лише відбілити зуби, а й виправити прикус, вирівняти зубний ряд, та й загалом покращити вигляд ротової порожнини. Вихід є, можна використовувати один із трьох найбільш ефективних методів.

Перший – відбілити зуби у Києві. Йдеться про кабінетну процедуру, яка набагато ефективніша за домашні засоби для відбілювання. До того ж ціна відбілювання зубів у Києві досить доступна, а значить підійде кожному, хто мріє про голлівудську посмішку.

Другий – вініри чи коронки. Радикальніші, але дуже ефективні методи оновлення посмішки. Так, вініри припускають обточування зуба, їх також потрібно міняти кожні 5-10 років, і ця процедура необоротна. Коронка передбачена тоді, коли зуб не можна врятувати іншими методами.

Третій – імплантація зубів, якщо у зубному ряду вони відсутні. Процедура досить складна і вимагає високої кваліфікації стоматолога, але точно є однією з найбільш ефективних, коли йдеться про відновлення посмішки і зубного ряду.
Вибирати звичайно ж, Вам та Вашому стоматологу, ґрунтуючись на стані ротової порожнини. Не заощаджуйте на лікуванні зубів, оскільки від цього багато залежатиме.

Позвонить
Написать
Viber