Сучасна стоматологія пропонує різні методи реставрації зубів та вініри на зуби – один із способів змінити свою посмішку, зробити її більш привабливою та вирівняти зубний ряд.

Що таке вініри? Це спеціальні тонкі накладки з міцного матеріалу, які встановлюються на передню (фронтальну) частину зубів і приховують їх недоліки, допомагають вирівняти зубний ряд і наділити пацієнта привабливою усмішкою.

Як ставлять вініри? Пацієнту доведеться відвідати стоматолога кілька разів, весь процес триватиме кілька тижнів, але саме встановлення вінірів відбувається швидко. Для початку необхідно зробити зліпки зубів, щоб на їх основі виготовити вініри (так, вони робляться індивідуально для кожного пацієнта).

Далі стоматологу потрібно обточити зуби, щоб у майбутньому накладка надійно зайняла своє місце. Пацієнт ходить спочатку з тимчасовими накладками (це допомагає до них звикнути), після чого вони замінюються вінірами. Процедура проводиться під місцевою анестезією, тому можете не турбуватися, процес встановлення безболісний та комфортний.

Позвонить
Написать
Viber