Стоматологія в Києві не стоїть на місці, і пацієнтам доступні різноманітні варіанти лікування проблем зубів.

Інноваційна система Invisalign – одне з останніх досягнень ортодонтії, яка дає можливість відновити правильний прикус і створити привабливу і рівну посмішку. Вініри на зуби допомагають виправити проблему естетики посмішки, але іноді виявляються безсилими. А приваблива посмішка говорить багато про що. Хіба не про це мріють ті, хто зіткнувся з патологіями прикусу та шукає способи недорого це виправити?

Так як же працює система Інвізілайн і чому саме ці капи такі популярні серед пацієнтів?

Справа в тому, що елайнери Invisalign це одне з найкращих досягнень сучасної стоматології, недорого можна виправити проблему нерівності зубів і забути про поганий прикус.

А перевага таких елайнерів у тому, що вони практично непомітні на зубах, а їхня ефективність, порівняно з брекетами, досить висока. Це саме те, що шукає пацієнт.

Суть системи Invisalign полягає в тому, що спочатку стоматолог (Київ) знімає зліпки зубів пацієнта, потім моделюється бажаний результат і починається процес виготовлення капп. Пацієнт отримує комплект капп на весь період лікування і повинен змінювати набір приблизно кожні 2 тижні. Таким чином, досягається поступовий рух зубів та реалізація планів з випрямлення прикусу.

Безперечно, ціни на стоматологію в Києві дуже відрізняються. Багато в чому залежить від професіоналізму лікарів та авторитету клініки. Тим не менш, стоматологія недорого допомагає позбавитися більшості проблем у ротовій порожнині. Головний нюанс – це вчасно розпочати лікування, тим самим заощадивши час і кошти.

Щодо системи Інвізілайн, головна її перевага у непомітності лікування. Капи прозорі, майже непомітні на зубах. Їх легко можна зняти під час їди і періодично очищати від нальоту. Це набагато зручніше, ніж стандартні брекети. Стоматологія у Києві допоможе здійснити Вашу мрію рівною та естетичною посмішкою!

Позвонить
Написать
Viber