Найчастіше, на думку досвідчених стоматологів, кровоточивість ясен виникає через неправильну гігієну ротової порожнини, коли людина не дотримується елементарних правил чищення зубів і ігнорує їх.

Згодом зубний наліт твердне і перетворюється на зубний камінь, видалити який у домашніх умовах неможливо. Це, у свою чергу, перешкоджає проведенню деяких стоматологічних процедур – установці вінірів на зуби, встановлення коронок та ін.

Тому стоматологія в Києві наполягає на тому, що запорука здоров’я зубів і ясен лежить у правильному догляді за ротовою порожниною та профілактичними оглядами стоматолога, хоча б раз на рік.

У домашніх умовах боротися з кровоточивістю ясен допоможуть різноманітні антисептичні ополіскувачі, мазі, гелі та зубні пасти. Також стоматологія недорого рекомендує користуватися іригатором, який добре очищає зуби.

Ціна на стоматологію в Києві дуже різняться і залежить від того, що саме Ви плануєте робити. Чищення зубів – найпростіший але ефективний метод догляду за ротовою порожниною на професійному рівні, який допомагає позбутися зубного каменю. Саме він і є причиною такого стану ясен, тому його точно не можна ігнорувати. В іншому випадку він може сприяти розвитку інших, серйозніших патологій ясен. Тому своєчасно звертайтеся до стоматолога (Київ) та стежте за зубами та яснами.

Позвонить
Написать
Viber