А чи можливо це взагалі? Дайте відповідь чесно собі на це питання, і зробіть висновки. Будь-які домашні засоби купірування болю в зубі лише допомагають пройти гострий етап запалення.

Але ніяк не лікують зуби, оскільки це можна зробити тільки в кабінеті стоматолога в Києві. Більше того, за тривалого ігнорування проблеми можна заробити й інші серйозні патології – пульпіт, запалення нерва та руйнування зуба. Чи потрібні Вам такі проблеми із зубами, коли у вас не буде можливості надалі поставити вініри чи відбілити зуби, адже на перших стадіях достатньо буде звичайної пломби.

Не забувайте, що стан зубів багато в чому залежить від того, як Ви їх доглядаєте. Так, більшість людей бояться стоматологів, але сучасна стоматологія дозволяє проводити більшість процедур з місцевим знеболюючим. Це вже краще, ніж займатися вибором імплантів або коронок, коли врятувати зуб вже не вдається. Позбутися карієсу без стоматолога ніяк не можна, не займайтеся самообманом і пошуком сумнівних засобів, а краще відразу записуйтесь до лікаря.

Позвонить
Написать
Viber