Здорова, біла та приваблива посмішка – мрія багатьох людей будь-якого віку.

Далеко не кожен може похвалитися природною красою своєї усмішки та білизною зубів, але на допомогу прийде відбілювання зубів (Київ) , після якого Ви станете щасливим володарем білої усмішки.

Мабуть, найчастішим питанням, яке ставлять пацієнти, є тривалість ефекту процедури. Чи можна проводити відбілювання зубів у домашніх умовах, і як взагалі убезпечити себе від жовтизни зубів.

Однозначної відповіді на це питання немає – тривалість ефекту від відбілювання зубів у Києві може становити від шести місяців до 2-х років.

Чому ж результат такий різний і як його продовжити?

Все залежить від кількох факторів. По-перше, це і ступінь жовтизни зубів, та їх стан загалом. Наприклад, гелі для відбілювання зубів здатні зробити зуби світлішими всього на 1–2 тони, а ось процедури в стоматологічному кабінеті набагато ефективніші.

Також варто враховувати і дотримання всіх вимог лікаря, і постійний догляд ротової порожнини. Якщо пацієнт і далі продовжує вживати їжу з барвниками (кава, овочі та фрукти), то зуби поступово повертатимуться до свого первісного вигляду. Лазерне відбілювання зубів (Київ) буде ефективнішим, але в будь-якому випадку лікар-стоматолог підбере оптимальні засоби для відбілювання зубів, аналізуючи ситуацію.

Позвонить
Написать
Viber