Регулярне чищення ротової порожнини при регулярному відвідуванні стоматолога здатне здивувати тим, як довго зможуть протримати вініри, вартість (Київ) яких не така і висока, якщо вибирати фарфорові варіанти.

Зубні накладки здатні служити досить довго не знебарвлюючись і не ламаючись. Композитні вініри здатні простояти не більше 7-10 років, а вироби з міцніших матеріалів триматися 20-25 років максимум, але термін носіння практично завжди залежить від того, як доглядають зуби. Їх слід доглядати, як за звичайними зубами і при цьому не можна забувати про те, що тверда їжа не підходить цим пластинам.

Кожен, хто переймається зовнішнім виглядом зубів або хоче замаскувати вже наявні тріщини та недоліки, може задуматися про те, щоб купити вініри за адекватною ціною. Те, наскільки довго вініри прослужать вам, залежить від того, як ви з ними поводитеся. При візиті до стоматолога, а без нього ніяк, можна дізнатися чимало вкрай корисних та простих рішень щодо догляду за вінірами (Київ).

Однією з них є уникнення скреготу – звички, яка може з’явитися у людей. Стоматолог у такому разі рекомендує надягати спеціальну пластину для прикусу на ніч, щоб вініри залишалися у безпеці. При занятті спортом також важливо оберігати ротову порожнину, оберігаючи від тріщин та відколів.

Позвонить
Написать
Viber