Що таке вініри на зуби? За допомогою вінірів можна відновити колишній вигляд своєї посмішки та сховати зайві недоліки. Проте люди після самої процедури з вінірами часто відчувають невеликий дискомфорт протягом деякого періоду після процедури.

Слід відразу сказати, що після встановлення вінірів недорого цілком нормально відчувати невеликий дискомфорт, а його тривалість завжди залежить від правильного виконання процедури. Завжди слід звертатися до стоматолога, який має достатньо досвіду в установці вінірів на зуби.

вініри недорого

Головними причинами, через які проявляється біль після встановлення, є некоректний прикус та усунення емалі, але тут є і позитивний момент – цей біль тимчасовий.

Купити вініри дуже вигідно, а дискомфорт завжди можна контролювати використовуючи різні запобіжні заходи та м’які знеболювальні.

Це може виявлятися, наприклад, при вживанні холодної або гарячої їжі. Зубний нерв при цьому відчуває серйозний стрес.

Найчастіше біль після встановлення вінірів (Київ) проходить через кілька тижнів максимум, проте трапляються й випадки, коли термін злегка збільшується. У такому разі, при тривалому незрозумілому зубному болю або тривалому нерівному прикусі необхідно негайно звернутися до стоматолога. В іншому випадку вініри доведеться зняти.

Позвонить
Написать
Viber