Стоматолог у Києві рекомендує приходити на профілактичний огляд зубів щонайменше раз на півроку. Під час діагностики лікар проведе професійне чищення зубів, яке є невід’ємною частиною догляду за ротовою порожниною.

Після такого догляду пацієнт може відзначити підвищену чутливість зубів (як і відбілювання зубів), зуби можуть хворіти від холодного, гарячого, кислого чи солодкого. Стоматологія у Києві зазначає, що це нормальні відчуття після чищення.

Тривалість такого стану варіюється від кількох днів до кількох тижнів, а стоматологія у Києві недорого зазначає, що зняти симптоми допоможуть спеціальні рідини або зубні пасти, які прописав стоматолог. Після чищення зубів пацієнти можуть відзначити, що такі проблеми як кровоточивість, печіння та свербіж ясен зникли, самі зуби стали гладкішими, здоровішими. Чистка зубів в стоматолога (Київ) також може трохи відбілити зуби, тому ця процедура вважається однією з найбільш базових та необхідних для кожного.

Незважаючи на те, що Ви чистите зуби двічі на день Вам все одно, потрібно відвідувати стоматолога та користуватися кабінетними методами очищення, оскільки тільки вони здатні вивести камінь та наліт, який іншими способами вивести неможливо.

Позвонить
Написать
Viber