Догляд за ротовою порожниною має бути регулярним і якісним, адже згодом застарілий зубний наліт стає твердішим і перетворюється на зубний камінь. Так, стоматологія у Києві допоможе впоратися з цією проблемою, якщо людина вчасно звернеться до стоматолога (Київ), проте як часто Ви повинні проходити огляди та проводити чищення зубів? А може, варто записатися на процедуру відбілювання зубів (Київ)?

Навіть якщо Ви дуже добре чистите зуби, використовуєте зубну нитку та ополіскувачі не варто ігнорувати чищення зубів у стоматолога. Справа в тому, що стоматологія недорого з використанням сучасних методів допоможе позбавитися зубного каменю, а Ви в свою чергу залишитеся впевненим у тому, що Ваші зуби гаразд.

стоматолог в Киеве

Стоматолог у Києві наполягає, що чистку зубів кожен пацієнт має проводити як мінімум двічі на рік.

Під час профілактичного огляду стоматолог також проведе діагностику та визначить стан зубів загалом.

Якщо ж ви страждаєте від проблем із зубами чи яснами, чистку у стоматолога рекомендовано проводити хоча б раз на три місяці. Це допоможе моніторити ситуацію та застосовувати своєчасне лікування зубів по можливості.

Деякі процедури стоматології робляться за бажанням пацієнта (відбілювання зубів, встановлення вінірів або люмінірів), однак є список необхідних процедур, які кожна людина повинна проходити обов’язково. Чищення зубів належать саме до обов’язкових процедур, ігнорування якої може призвести до суттєвого збільшення ціни стоматології та серйозних проблем із зубами.

Позвонить
Написать
Viber