Карієс вражає всіх, а стоматологія в Києві має в своєму розпорядженні сучасні методи боротьби з цим явищем. Пломбування зубів – найбільш ефективне та правильне рішення. Чому?

Стоматолог у Києві стверджує, що для лікування зуба методом пломбування обточувати зуб потрібно мінімально, при цьому лікар повністю відновлює його форму та функціональність.

Стоматологія недорого пропонує послугу пломбування зуба за допомогою фотополімерів. Це безболісний і дуже ефективний метод реставрації зубів – пломба на вигляд не відрізняється від природних зубів, тому оточуючим буде важко визначити її наявність. Деякі фахівці називають таке пломбування прямими вінірами, оскільки після процедури пацієнт отримує гарну та натуральну посмішку.

Однак пам’ятайте, що стоматолог у Києві звертає увагу кожного пацієнта – пломбування зубів – це не назавжди, рано чи пізно Вам доведеться її змінювати. Виникнення вторинного карієсу ніхто не скасовував, тому важливо відвідувати своєчасно стоматологію та проводити профілактичні огляди.

Так, фотополімерні пломби служать близько 10 років (за умови дотримання правил гігієни), а стоматологія недорого допомагає вирішити проблеми із зубами та вилікувати їх. Те саме стосується і ясен, якщо людина скаржиться на їхню чутливість і кровоточивість.

Позвонить
Написать
Viber