Стоматолог у Києві стверджує, що зуби мудрості чи «вісімки» потрібно видаляти якнайшвидше після того, як зуб прорізався.

Справа в тому, що з роками “вісімки” сильніше закріплюються і видалення може стати більш болючим і проблематичним. Тому, якщо зуб мудрості виріс ще у підлітковому віці, його видаленням потрібно займатися до 20-го віку. Потім буде болючіше і складніше, особливо якщо зуб буде вражений карієсом.

Звичайно ж, стоматологія в Києві недорого пропонує різні процедури, серед яких видалення зуба мудрості, як і вініри або відбілювання зубів користується попитом.

Найчастіше пацієнти приходять лише тоді, коли зуб мудрості змушує людину відчувати біль та страждання. Він може стати причиною виникнення флюсу або запалення ясен, скупчення бактерій та кровоточивості ясен.

Тягнути до останнього не варто, адже тоді процедура видалення буде дуже складною. Не ігноруйте профілактичні огляди стоматолога (Київ) щорічно, і тоді Ви будете впевнені в тому, що Ваші зуби в цілості та безпеці. Професійне чищення зубів надасть їм білизни і позбавить зубного каменю, а своєчасне видалення зуба мудрості – від страждань і болю, які він може принести.

Позвонить
Написать
Viber