Вініри на зуби – це дуже простий та швидкий метод відновлення привабливості посмішки, вирівнювання зубного ряду та приховування всіх його недоліків.

Тим не менш, перед тим як замовити вініри недорого в Києві потрібно ознайомитися не тільки з їх плюсами, а й зі зворотним боком цієї процедури – недоліками вінірів, які є.

По-перше, пацієнти повинні розуміти, що вініри на зуби – це незворотня процедура. Тобто лікарю необхідно зняти тонкий пласт емалі, і відновити його неможливо, а без накладок зуб буде чутливим. Тому, якщо необхідно буде замінити вініри, зробити це потрібно якнайшвидше, щоб знизити чутливість зубів.

По-друге, вініри недорого у Києві представлені у дуже обмежених варіантах. Фахівці можуть запропонувати лише композитні вініри на зуби, оскільки ціна вінірів з кераміки буде на порядок вищою, і їх важко назвати економним та швидким рішенням.

І по-третє, якщо вініри на зуби з якоїсь причини потребують заміни, їх не можна відремонтувати, їх можна лише повністю замінити. Це веде за собою непередбачені витрати, однак краса вимагає жертв.

Позвонить
Написать
Viber