Зізнайтеся, як часто ви відвідуєте стоматолога у Києві? Тільки при гострому зубному болю, коли терпіти вже несила?

При невеликій кровоточивості зубів та ясен 95% людей не поспішають до стоматолога. А даремно. Стоматологія у Києві стверджує, що таке захворювання як пародонтит варто лікувати якомога раніше.

Рухливість зубів, запах із рота та кровоточивість зубів – перші ознаки цього захворювання. Жартувати з ним не можна, адже ціни на стоматологію дуже доступні, а якщо почати своєчасно лікування, то витрати будуть мінімальними. До того ж, про жодне відбілювання зубів не може бути й мови за наявності таких проблем.

Пародонтит може стати причиною розвитку та інших стоматологічних патологій – пульпіту, стоматиту, фарингіту та ін. Так, спочатку пародонтит, як і будь-яке інше захворювання практично себе не проявляє, але з часом і без лікування життя може дуже круто зміниться.

Пам’ятайте про те, що говорить стоматологія в Києві – при перших же симптомах обов’язково звертайтеся до лікаря, не тягніть з цим походом, оскільки лікування може бути дуже тривалим. Ціни на стоматологію досить доступні, а своєчасні профілактичні огляди допоможуть провести лікування зубів з мінімальними витратами. При цьому також важливо дотримуватися гігієни ротової порожнини, використовувати ополіскувач, зубну нитку та якісну зубну пасту.

Позвонить
Написать
Viber