Прекрасний період для жінок – вагітність може бути затьмарена виникненням різних стоматологічних проблем.

Чи можна звертатися за допомогою до стоматології в Києві (наприклад, зробити відбілювання зубів або поставити вініри на зуби) у вагітність і що про це говорять провідні стоматологи у Києві?

Сучасна стоматологія у Києві не вважає вагітність протипоказанням для лікування зубів. Звичайно ж, жінка має попередити стоматолога про своє становище заздалегідь, оскільки від цього залежатиме вибір медикаментів.

Якщо жінка потребує термінового лікування карієсу, пульпіту, при запаленні ясен та стоматитів, стоматологія у Києві недорого може запропонувати оптимальні варіанти вирішення цих проблем. Ігнорування зубного болю та послуг стоматології недорого може призвести до тяжких наслідків, аж до появи загрози переривання вагітності.

А ось деякі ортодонтичні та ортопедичні процедури слід відкласти на потім. Йдеться про відбілювання зубів (Київ), встановлення зубних імплантів або вінірів, оскільки ці процедури вимагають досить серйозної підготовки.

Лікарі рекомендують проводити більшість маніпуляцій з лікування зубів у другому триместрі, а ось у третьому триместрі займатися плановим лікуванням зубів не рекомендується, оскільки підвищується ризик передчасних пологів. Таким чином, період з 13 по 24 тиждень вважається найбезпечнішим.

Найкраще, звичайно, скористатися послугами стоматології у Києві заздалегідь, ще при плануванні вагітності, але при виникненні невідкладних ситуацій стоматолог у Києві намагатиметься допомогти вагітній жінці.

Позвонить
Написать
Viber