Красива та приваблива посмішка – мрія багатьох, і сучасна стоматологія у Києві допоможе позбавитися проблем, які заважають Вам широко посміхатися та почуватися комфортно серед інших людей.

Найчастіше рішення встановити брекети приймається за медичними показаннями, коли є необхідність виправити дефекти прикусу та зубного ряду, а також покращити якість життя пацієнта.

На відміну від вінірів на зуби, брекети допоможуть виправити існуючі дефекти зубів. Йдеться про такі проблеми як:

  • Усунення естетичних проблем розташування зубів;
  • Корекція неправильного прикусу;
  • Корекція аномалії зубного ряду або окремих зубів;
  • Підготовка до імплантації або протезування ;
  • Виведення зубів, які не прорізалися, або прорізалися неправильно.

Таким чином, стоматолог у Києві призначає встановлення брекетів. У більшості випадків система брекетів за півтора роки чи рік допоможе досягти бажаного результату.

Безперечно, не варто недооцінювати проблему неправильного прикусу. Тут зовсім не йдеться лише про усунення естетичного дефекту. Стоматологія у Києві успішно бореться із цією проблемою, а сьогодні на вибір представлено кілька типів брекетів. Вони відрізняються і матеріалом, і типом установки та призначаються у різних випадках.

У результаті ціна стоматології в Києві, а зокрема, вартість брекету розраховується для кожного пацієнта окремо. Однак, до уваги беруться індивідуальні особливості та вимоги. Головною метою стоматолога в Києві є досягнення всіх цілей вирівнювання прикусу за мінімальний термін, і найчастіше цією послугою користуються діти та підлітки.

Позвонить
Написать
Viber