Вініри – чудовий метод відновлення посмішки, але не багато хто вирішується на їхню установку. Скільки коштує поставити вініри?

Мабуть перше, за популярністю питання, яке ставлять пацієнти стоматологу. Це один із методів косметичної стоматології, який допоможе приховати всі недоліки та придбати гарну та привабливу посмішку. Але потрібно розуміти, що процедуру цю не можна «відкотити», тобто в майбутньому Вам необхідно постійно носити вініри на зуби, оскільки вони виконують не тільки естетичну, але і захисну функцію


Скільки коштує зробити вініри? Все залежить від вибраного матеріалу. Якщо ми говоримо про полімер, їх вартість буде в межах 3000 грн за один зуб, а ось при виборі керамічних вінірів, вартість однієї накладки буде від 6000 грн. Але якість виробу та його довговічність будуть на порядок вищими, тому питання скільки коштують вініри на всі зуби потрібно ставити з урахуванням того, як часто Ви плануєте їх змінювати.

Поспілкуйтесь зі своїм стоматологом, оцініть усі «за» та «проти» та ухваліть рішення, на підставі цілісної та повної інформації. Скільки коштують вініри, можна запитати в будь-якій стоматологічній клініці, але потрібно бути впевненим також і в тому, що процедура буде проведена правильно і якісно.

Позвонить
Написать
Viber