Відповідь це питання може дати тільки стоматолог, якого Ви прийшли приймати. Скільки коштує процедура відбілювання зубів? Вартість процедури формується з кількох аспектів, а щоб визначити лікар повинен оглянути Вас і оцінити стан зубів.

Скільки коштує професійне відбілювання зубів? До уваги береться також обраний метод відбілювання зубів. Сучасні методи (Beyond, Zoom) можуть похвалитися високою ефективністю – Вам необхідно буде пройти лише кілька процедур, щоб відбілити зуби на 8-10 тонів.

Однак, за ефективність потрібно платити, тому не дивуйтесь, коли стоматолог назве суму лікування. Тим не менш, враховуйте, що відбілювання зубів, процедура з тривалим ефектом, тобто Вам не потрібно буде відбілювати зуби через місяць-два. При правильній гігієні ротової порожнини та виконання рекомендацій стоматолога ефект від процедури може зберігатись кілька років.

Скільки коштує відбілювання зубів у Києві? У середньому цінник зупинився на 2500 грн., оскільки різні клініки встановлюють різні ціни на цю послугу. Не варто думати, що чим дорожче, тим краще, оскільки відбілювання зубів у Києві має проводитися насамперед досвідченим стоматологом. Поцікавтеся, чи може стоматолог надати успішний результат процедури, і пам’ятайте, що багато залежатиме і від Вас.

Позвонить
Написать
Viber