Порцелянові пластини для зубів є найкращим варіантом для усунення зубних недоліків. Самі собою вініри недорого (Київ) є тонкими накладками, які клеять на передню поверхню зуба.

Якщо ви відчуваєте потребу в поліпшенні посмішки і маєте здорові зуби і ротову порожнину, то можна звернутися до стоматолога, щоб купити вініри та отримати поради щодо правильного харчування.

При носінні тимчасових вінірів (Київ) необхідно дотримуватись особливої ​​обережності і тому заборонено харчуватися твердими продуктами, сирими овочами та фруктами, а також цукерками. Липка їжа, тости та м’ясо теж протипоказані пацієнту з вінірами. Крім того, краще утриматися від продуктів із харчовими барвниками (натуральними та синтетичними). Стоматологи рекомендують звертатися людям з вінірами (Київ) до них щодо правильної дієти, бо вони будуть краще ознайомлені з вашою порожниною рота, щоб виписати індивідуальний список продуктів.

Після встановлення постійних вінірів на зуби також потрібно змінити раціон харчування. Спочатку потрібно буде пити через соломинку, щоб уникати тривалого контакту з вінірами. Темні рідини також не рекомендуються до вживання, бо швидко змінять колір вінірів. Також потрібно бути обережним із гарячою та холодною їжею.

Позвонить
Написать
Viber