Далеко не кожну людину природа наділила рівними зубами та естетично привабливою усмішкою, але стоматологія у Києві дає можливість виправити різноманітні недоліки. Відбілювання, вініри, встановлення імплантів, брекети – далеко не весь перелік послуг стоматології, ціни на які є досить доступними, при своєчасному зверненні до лікаря.

Якщо Ви вирішили виправити прикус і вирівняти зуби, на допомогу прийдуть елайнери або брекети. Але що краще, і в чому різниця між цими процедурами? І найважливіше – ціни на стоматологію, адже це головний аспект кожної людини.

Стоматолог у Києві насамперед має уважно оглянути стан Вашої ротової порожнини. У кожному даному випадку підбирається оптимальне лікування, адже стоматологія враховує особливості пацієнта. Якщо брекети знайомі нам вже не один десяток років, то капи Інвізілайн з’явилися порівняно недавно, але стали дуже популярними за нетривалий термін.

Елайнери призначаються далеко не всім пацієнтам, оскільки не всі нерівності зубного ряду можна виправити за їх допомогою. У деяких випадках підійдуть виключно брекети, оскільки вони чинять сильніший тиск на зуби і кардинально змінюють прикус. Проте при незначних дефектах прикусу елайнери стануть відмінним рішенням і для дорослих, і для дітей.

Але які ціни на стоматологію у Києві, і що обійдеться дешевше? Тут не все так однозначно, як багатьом здається. Як правило, елайнери обходяться дорожче за брекети, проте їх ціна багато в чому формується їх перевагами – вони більш непомітні та зручні у використанні, їх простіше чистити та доглядати за зубами в цілому.

Позвонить
Написать
Viber