Обидва ці варіанти є стоматологічним витвором, який призначений для покращення зовнішнього вигляду зубного ряду. Найчастіше вініри купити рекомендують при реставрації пошкоджених (зламаних, знебарвлених) зубів.

При виготовленні коронок або вінірів недорого використовуються технології, які гарантують відповідність виробу природному кольору зубного ряду. Важко помітити візуальну різницю між вінірами (Київ) і коронкою після їх встановлення, а процес догляду за зубами досить схожий і включає регулярні візити до стоматолога.

Відповідаючи на запитання, який із виробів краще, необхідно розібратися в тому, що саме потрібне пацієнту. Тут справа не лише у ціні вінірів. Накладку надягають на передню частину зуба, тоді як коронкою зуб покривається з усіх боків. Вініри є більш естетичним рішенням. Тим не менш, коронки трохи товщі за накладки, а тому й міцніші, завдяки чому вони можуть прослужити довше. Тут багато залежить від того, як пацієнт доглядатиме зуби.

Якщо порівнювати вартість вінірів (Київ) із ціною на коронки, то обидва варіанти знаходяться приблизно на однаковому рівні і багато залежить від обраного матеріалу для виготовлення виробу. Для визначення того, що найкраще підходить для вас, необхідно звернутися до досвідченого стоматолога.

Позвонить
Написать
Viber