Більшість із нас приходять до лікаря вже лише тоді, коли самостійно впоратися із проблемою не можуть. Це досить неправильний підхід, особливо якщо справа стосується стоматології та лікування зубів. Дрібні проблеми тягнуть за собою появу серйозніших, а ті можуть стати причиною втрати зубів і розвитку важких захворювань ротової порожнини. Як цього уникнути, коли потрібно робити відбілювання зубів і що з цього приводу вважає стоматолог у Києві?

Правильна та своєчасна гігієна ротової порожнини дуже важлива. Але тут важлива не лише домашня чистка зубів та догляд за ними, а й відвідування стоматолога (Голосіївський район). Якщо Вам потрібно відбілити зуби, або провести чищення, або запломбувати зуб, або просто провести профілактичний огляд – не варто з цим затягувати, адже час, як кажуть, гроші. Справа в тому, що краще проблему запобігти, ніж намагатися її виправити, та ще й найдешевшими методами. Більшість пацієнтів запитують, у чому різниця між чищенням і відбілюванням зубів (Київ), адже на перший погляд може здатися, що це подібні між собою процедури.

Насправді все набагато інакше. Відбілювання зубів у Києві – це процедура, результатом якої є біла та приваблива посмішка. Роблять цю процедуру за кілька відвідувань стоматолога та використовують різноманітні методи. Чистка зубів передбачає огляд стоматолога, визначення наявності проблем і способів їх лікування, а також безпосередньо, проведення самої чистки. Вона допомагає видалити наліт і зубний камінь, і є набагато ефективнішою за домашні методи.

Після чищення зуби стають на тон світлішими, тому що стоматолог ретельно очистив емаль, проте це ніяк не можна назвати відбілюванням зубів. Так, у такий спосіб можна трохи відбілити зуби, але для досягнення кращого ефекту краще використовувати саме процедуру відбілювання зубів, ціна якої є цілком доступною в нашій клініці.

Позвонить
Написать
Viber