Не дарма карієс називають повільним убивцею зубів. На жаль, він вражає майже всіх людей на планеті, незалежно від віку та статі. Але стоматологія у Києві знає, як із цим боротися та закликає всіх не ігнорувати профілактичні огляди лікаря.

Все починається з маленької і майже непомітної чорної точки на зубі, а через кілька місяців стоматолог у Києві каже Вам, що доведеться видалити зуб, оскільки врятувати його не вдається. І тут уже ні вініри, ні коронки нічого не допоможе врятувати зуб. Знайомо? Давайте розглянемо найчастіші причини виникнення карієсу.

Стоматологія у Києві не приховує, що бактерії згубно впливають на стан зубів. Однак це далеко не єдина причина виникнення карієсу. Стоматологія у Києві недорого допоможе пролікувати зуби та зробити пломбування.

Недостатнє слиновиділення, як і занадто велика кількість солодкої їжі в раціоні, стоматолог називає важливими аспектами при формуванні карієсу. До цього можна додати і збій у роботі імунної системи. Так-так, стреси та хвороби впливають не тільки на психологічний та фізичний стан, а й на стан зубів.

Стоматологія недорого допоможе вирішити проблеми із зубами, проте дотримання рекомендацій гігієни ротової порожнини потрібне обов’язково.

Позвонить
Написать
Viber