Зуби згодом темніють, це факт. Хтось із цим стикається раніше, хтось пізніше, але рішення відбілити зуби у Києві приходить до кожного остаточно.

Тим не менш, деякі пацієнти бояться цієї процедури, тому що думають, що рішення відбілити зуби може стати шкідливим або навіть неефективним. Давайте розглянемо найпопулярніші міфи про відбілювання зубів у Києві.

  1. Пацієнту боляче під час відбілювання. Це не правда. Сучасні методики відбілювання зубів у Києві щадні та безболісні, тому можете сміливо записуватися.
  2. Процедура може спричинити руйнування зубної емалі. Не так, оскільки пігменти видаляються на дентині.
  3. Зуби знову пожовкнуть швидко. Так, згодом так і буде, бо це природний процес. Але при правильній гігієні ротової порожнини цей процес буде дуже повільним.
  4. Відбілювання зубів у Києві допоможе видалити зубний камінь. Видалення нальоту та каменю це завдання чищення зубів, а у відбілювання лише одна мета – зробити зуби білішими.
  5. Відбілити зуби можна і в домашніх умовах. Так, існують різноманітні пасти та пристосування для цього, але на відміну від кабінетного відбілювання таке буде дуже неефективним.
  6. Ціна відбілювання зубів розраховується індивідуально, на підставі результатів діагностики та ступеня жовтизни зубів. Тим не менш, можна відзначити, що це доступний та швидкий спосіб відновлення посмішки.
Позвонить
Написать
Viber