Білі зуби завжди вважалися еталоном краси та привабливості, а рівна Голлівудська посмішка нерідко ставала гордістю людини. Сьогодні стоматологія у Києві допомагає повернути кожному охочому здоров’я зубів, а своєчасне лікування допоможе заощадити і час, і гроші. Вініри на зуби – те, що потрібно для рівної посмішки!

Вініри на зуби – відмінний метод реконструкції посмішки та зовнішнього ряду зубів, просто, швидко, та доступно за ціною. Досвідчений стоматолог у Києві проведе процедуру всього за кілька відвідувань, і вже зовсім скоро Ви зможете насолоджуватися ідеально рівним та білим рядом зубів. Але, не забувайте основні правила догляду за вінірами, купити які можна недорого стоматології. Від цього залежить їх термін експлуатації та Ваша зручність при носінні.

Найважливіше після встановлення вінірів недорого – відмовитися від твердої їжі, тим самим суттєво зменшивши навантаження на передні зуби. Це стосується насіння, горіхів, великих шматків їжі та інше. Також не бажано їсти волокнисту їжу, оскільки вона може застрягати у проміжках між зубами, а чистити там досить важко. Вініри на зуби підбираються під колір емалі решти зубів, але не варто надто захоплюватися напоями та їжею, яка може пофарбувати матеріал. Відбілювання зубів у Києві допоможе відбілити натуральні зуби, але вініри та коронки під цю категорію не підпадають.

вініри на зуби

Вартість вінірів визначається їх кількістю та особливостями ротової порожнини пацієнта. У кожному конкретному випадку стоматолог у Києві проведе діагностику, а потім уже порекомендує ефективні методи відбілювання зубів, або інші методи реставрації посмішки.

Позвонить
Написать
Viber