Стоматологія у Києві стверджує, що лікування каналів зуба це безболісно та ефективно. Чи це так насправді і як відбувається процедура?

Лікування каналів зуба означає видалення нерва, а відбувається через ігнорування пульпіту. Стоматолога в Києві недорого допоможе впоратися з проявами пульпіту на ранніх стадіях, і повірте, це буде набагато дешевше, ніж саме лікування каналів.

Стоматологія в Києві це не тільки реставраційні методи лікування зубів (установка вінірів, коронок, відбілювання зубів та ін.), також це вирішення серйозних патологій зуба. При лікуванні каналів передбачається кілька етапів роботи – видалення пульпи, чищення та дезінфекція здорових тканин. Після цього йде пломбування та герметизація зуба.
Пломбування каналів передбачає проведення рентгену, щоб визначити рівень ураження зуба.

Пульпектомія (на слух досить страшна і серйозна процедура) означає видалення пошкодженої пульпи, власне, найважливіший етап лікування. Ціна стоматології дуже різниться на різні процедури, тож вартість пломбування каналів варто уточнювати індивідуально.

У деяких випадках стоматолог рекомендує пройти повторне лікування зубних каналів, якщо пацієнт спостерігає повторення симптомів. Недоліковані канали дуже серйозно, вони можуть стати причиною виникнення серйозних патологій зубів.

Позвонить
Написать
Viber