Ви уникаєте гарячого чаю чи морозива через підвищену чутливість зубів? Різкий біль, що пронизує, буквально змушує людину підскочити на місці від найменшого впливу дратівливих факторів.

А дуже часто дратівливими факторами може стати що завгодно… Що ж у такому разі робити, і як стоматологія у Києві допомагає пацієнтам справлятися з підвищеною чутливістю зубів?

Адже ні про яке відбілювання зубів (Київ) за такого стану не може бути й мови.

Стоматолог у Києві має бути своєрідним детективом, який намагається розібратися, що ж спровокувало цей стан і як з ним боротися. Варіантів тут безліч, і навіть недорого стоматологія допоможе вирішити цю проблему. Найчастіше підвищена чутливість зубів з’являється внаслідок відкриття дентину (тканини з великою кількістю нервових закінчень, що знаходиться під емаллю). Це означає, що емаль була пошкоджена внаслідок різноманітних факторів – надто активного чищення зубів, механічних пошкоджень або неправильної гігієни порожнини рота та інших факторів.

Ціни на стоматологію у Києві досить різні, проте якщо ми говоримо про лікування підвищеної чутливості зубів, це буде доступно кожному пацієнтові. Стоматолог (Київ) зазвичай призначає спеціальні мазі, гелі, ополіскувачі, зубні пасти пацієнтам. Також особлива увага приділяється вибору зубної щітки та правильної процедури чищення ротової порожнини.

стоматология в Киеве

Щоб не допустити розвитку гіпертензії зубів стоматолог (Київ) рекомендує дотримуватися кількох порад:

  • Робити профілактичні чистки зубів у стоматолога;
  • Регулярно відвідувати стоматолога;
  • Вчасно видаляти зубний камінь;
  • Використовувати якісну зубну пасту та зубну щітку ;
  • Слідкувати за станом ротової порожнини.

Прості рекомендації допоможуть зберегти здоров’я зубів, і стоматологія стане вашим другом.

Позвонить
Написать
Viber