Таке захворювання як патологічне стирання зубів знайома далеко не кожній людині, проте сучасна стоматологія в Києві знає, як з нею впоратися.

Так, це не відбілювання зубів або встановлення вінірів – ці процедури найбільш популярні, проте лікарі знають, як з ним впоратися. Уникнути стирання зубів ніяк не можна, оскільки це природний для людини процес, особливо після 35 років. З цією хворобою стирання емалі на зубах прискорюється, тому варто звернутися за допомогою до стоматолога в Києві.

Які чинники найбільше впливають виникнення цього патологічного процесу? Стоматологія в Києві визначає кілька аспектів, при цьому примітно, що на це частіше страждають чоловіки, ніж жінки.

Отже, глибокий і прямий прикус, велике навантаження на зуби, бруксизм, неправильне протезування зубів, певні типи професій та спадковий фактор впливає на виникнення патологічного стирання зубів. Стоматологія у Києві недорого допоможе уповільнити процес руйнування емалі та збереже цілісність зубів.

Патологічне стирання зубів може бути виправлена шляхом протезування або встановлення імплантів. При несуттєвих ураженнях може допомогти носіння капп або виправлення прикусу.

Позвонить
Написать
Viber