Що таке вініри та для чого вони використовуються? Це керамічні накладки, які встановлюються на передню частину зуба.

З їхньою допомогою можна відкоригувати красу посмішки, вирівняти зубний ряд та приховати дефекти зубів. Це напрям косметичної та реставраційної стоматології, оскільки у деяких випадках вініри необхідні пацієнту для того, щоб приховати нерівність зубів та їх непривабливість.

Вініри на зуби робляться індивідуально для кожного пацієнта, виходячи з форми його зубів та прикусу. При цьому лікар також визначає і відповідний відтінок цих накладок (загалом їх існує 16 шт). Не варто вибирати надто білі відтінки, оскільки це виглядатиме неприродно. Так, можна трохи освітлити свій тон зубів, але не на 10 тонів точно.

Вініри недорого можна замовити в стоматологічній клініці, яка і буде займатися їх установкою. Що Ви знаєте про голлівудську посмішку? Так-так, більшість зірок використовують саме вініри на зуби, щоб виглядати ідеально.
Це красиво, стильно та ефектно. Але пам’ятайте, що вініри на зуби вимагають стесування зубної емалі, і в майбутньому Ви вже не зможете без них обходитися. Це важливий аспект, оскільки вініри недорого потребують заміни, не лише через тріщини та сколи, а й через свій термін придатності. Зважайте на це перед встановленням вінірів, і ретельно зважте все за і проти.

Позвонить
Написать
Viber