Відновлення зубного ряду після втрати зубів – дуже складне завдання, але сучасна стоматологія в Києві здатна вирішити її якнайшвидше.

Річ у тому, що відкладання цієї процедури може призвести до порушень у зубощелепній системі. Отже, кому може допомогти стоматологія у Києві зберегти привабливість посмішки та відновити зубний ряд?

  • Пацієнти з частковою або повною втратою зуба, якщо інші методи, що застосовуються у стоматології, є неефективними.
  • Відсутність останніх жувальних зубів (одностороння чи двостороння проблема), коли імплантація зубів є єдиним варіантом лікування .
  • Відсутність кількох зубів поспіль.
  • Відсутність цілого зубного ряду.

У деяких випадках стоматолог у Києві може порекомендувати протезування як альтернативний метод вирішення проблеми втрати зубів. Установка вінірів на зуби тут не допоможе, оскільки зуб відсутній повністю. Однак, імплантація є більш досконалим, зручним та фінансово привабливим варіантом. Справа в тому, що термін служби імплантів становить близько 20 років, при цьому пацієнту не потрібно ходити до стоматолога для їх заміни чи коригування, як у разі протезування. Стоматологія недорого подарує Вам можливість відновити привабливість посмішки, адже це важливо для кожного з нас.

І звичайно ж, пам’ятайте, щоб зберегти здоров’я зубів, не ігноруйте основних правил догляду за ротовою порожниною. Відвідуйте стоматолога в Києві раз на півроку, проходьте планові огляди та чищення зубів. А також замовляйте відбілювання зубів (Київ) та займайтеся естетичністю Вашої посмішки. Зрештою, Вам не потрібно буде вивчати ціни на імпланти і займатися відновленням зубного ряду.

Позвонить
Написать
Viber