Найкращим засобом для зміни власної посмішки є встановлення вінірів. Так можна створити рівний і білий зубний ряд із ідеальною формою. На це піде набагато менше часу, ніж при носінні брекетів, але для їх встановлення обов’язково потрібно звертатися по вініри (Київ) до стоматолога.

Проте є ситуації, в яких установка подібних накладок не вирішить проблеми пацієнта, навіть якщо ви прийшли до відмінного фахівця. Першим випадком є ​​зневага гігієни у ротовій порожнині.

Вініри на зуби здатні довго стояти у тих людей, які правильно за ними доглядатимуть. Це стосується не тільки чищення зубів, та й полоскання рота. Немає необхідності їх встановлювати, якщо ви знаєте, що не доглядатимете їх належним чином.

Другим протипоказанням встановлення вінірів недорого є наявність захворювань у ротовій порожнині та карієс.

Це досить серйозна причина, яку можна усунути очищенням та заповненням порожнин та лікуванням ясенних кишень. Зуби мають бути здоровими.

Третьою перешкодою є аж ніяк не ціна вінірів, а скрегіт зубів (бруксизм). Якщо ви помічаєте за собою скрип зубами, то це небезпечно для накладок, бо вони можуть не впоратися з таким тиском.

У свою чергу наявність тріщин та іншого виду зносу не є протипоказанням для встановлення вінірів (Київ).

Позвонить
Написать
Viber