Відбілювання зубів – ефективна та доступна за ціною процедура сучасної стоматології, яка допомагає створити білу та привабливу посмішку. Але далеко не завжди відбілювання зубів у Києві можна провести всім охочим, оскільки ця процедура має низку протипоказань. В одних випадках доведеться дещо відкласти її, а в інших – взагалі відмовитися.

Відбілювання зубів у домашніх умовах може стати ефективною альтернативою, але треба розуміти, що ефект такого відбілювання буде набагато меншим, ніж у кабінеті стоматолога. Отже, кому лікарі не рекомендують проводити відбілювання зубів (Київ)?

По-перше, не можна відбілювати зуби з карієсом. Гель для відбілювання зубів проникає у порожнини зуба і може спричинити ускладнення. Тому спочатку потрібно пролікувати всі проблеми ротової порожнини і лише потім записуватись на лазерне відбілювання зубів.

По-друге, зуби з пломбами також не піддаються ефекту відбілювання, оскільки гель впливає на природні, а не штучні тканини.

З тієї ж причини люди з коронками, протезами чи вінірами не можуть проходити відбілювання зубів. Точніше, вони можуть, звичайно, відбілити свої зуби, але вставні матеріали залишаться незмінними. Серед інших протипоказань можна виділити патологічні процеси в організмі, а також вагітність та молодий вік (до 17 років).

У будь-якому випадку, відбілювання зубів у Києві проводить досвідчений лікар-стоматолог, який розповість Вам не лише особливості цього процесу та його вартість. Також перевірить стан ротової порожнини та визначить наявність будь-яких протипоказань для відбілювання зубів.

Позвонить
Написать
Viber