Імплантація зубів у сучасній стоматології – ефективна процедура, яка допомагає впоратися з відсутністю зубів та відновити зубний ряд.

Так, зі стоматологом можна обговорити й інші варіанти відновлення зуба, оскільки ціна стоматології на імплантацію буде досить високою.

Але це один з найбільш ефективних варіантів, який існує в сучасній стоматології (Голосіївський район). Проте варто пам’ятати, що відбілювання зубів працює тільки з природними зубами, а імпланти не підлягають цій процедурі.

Імплантація зубів передбачає кілька етапів. Підготовка включає огляд стоматолога, визначення протипоказань, лікування карієсу і консультація пацієнта. Далі слідує нарощування кісткової тканини, якщо її виявляється недостатньо. Вживлення імпланту – наступний етап протезування, після чого стоматолог займається формуванням ясен. Саме ж протезування є заключним етапом, коли стоматолог у Києві фіксує на імплант коронку та абатмент.

Ціни на стоматологію в Києві при імплантації варіюватимуться, оскільки все залежить і від кількості імплантів і від їх якості. Пацієнту слід уважно ставитися до цього та стежити за станом ротової порожнини. Жувальне навантаження має бути помірним, щоб уникнути ускладнень.

Позвонить
Написать
Viber