Можливості сучасної стоматології зробили крок далеко вперед, і те, що здавалося неможливим ще кілька десятків років тому, сьогодні стало звичайною стоматологічною процедурою.

Якщо Ви страждаєте від того, що Ваші зуби стали жовтими та непривабливими, існують сучасні методи відбілювання зубів в Києві, які повернуть Вашій посмішці привабливість та здоров’я.

Ціна відбілити зуби – перше, що цікавить потенційних пацієнтів. Вона розраховується індивідуально, враховуючи особливі фактори та стан ротової порожнини людини.

На жовтизну зубів можуть впливати і спадкові фактори, і прийом препаратів, і шкідлива їжа та ін.

Тільки досвідчений стоматолог може підібрати ефективний метод відбілити зуби, а що стосується домашнього відбілювання, воно не зможе впоратися із серйозними завданнями. Та й чекати на хоч якийсь ефект доведеться досить довго.

Лазерне або фотовідбілювання, ультразвук або Air Flow – в арсеналі сучасних стоматологів достатньо методів відбілювання зубів у Києві. Пацієнти можуть розраховувати на стійкий та ефективний результат, проте після процедури варто дотримуватись рекомендацій лікаря. це допоможе посилити ефект процедури та відбілювання зубів закріпиться надовго.

Позвонить
Написать
Viber