Перш ніж відповісти на це питання, потрібно розібратися в тому, як відбувається процес встановлення вінірів на зуби. Знаючи його основні аспекти можна пояснити вартість вінірів, а також їх досить велику популярність сьогодні.

Отже, для того, щоб встановити недорого вініри в Києві, стоматологу необхідно зняти певний шар емалі, щоб краще закріпити тонкі пластини. Обточування зубів обов’язкове не тільки у випадку вінірів, але і при встановленні люмінірів, оскільки в іншому випадку зуби стануть занадто великими.

Середній термін служби керамічних вінірів становить близько 10-15 років. Якщо Ви відчуваєте, що пластини потребують заміни, необхідно вчасно відвідати стоматолога. На жаль, вініри на зуби не піддаються ремонту, їх можна лише повністю замінити.

Встановити вініри, а після закінчення терміну їх експлуатації просто зняти та ходити без реставрацій не вдасться. Через обточування зуба він стає більш чутливим, і вініри виступають його захисною частиною. Саме тому вініри недорого Вам доведеться частіше міняти, а дорожчі варіанти прослужать довше.

Позвонить
Написать
Viber