Дуже великою популярністю у стоматології користується відбілювання зубів (Київ). Так, це ефективна та досить доступна процедура, але не варто думати, що після неї можна зовсім не доглядати зуби – вони й так залишаться білими.

Відбілювання зубів допомагає відновити їхню білизну, але при незадовільному догляді за ротовою порожниною жовтизна може не тільки з’явитися, але й розвинутись різні патологічні стани.

Чому ж зуби після відбілювання жовтіють? Тут досить багато причин – і шкідливі звички (куріння, вживання червоного вина), і неправильний догляд, і вживання в меню великої кількості продуктів з інгредієнтами, що фарбують, і нестача вітамінів в організмі.

Лазерне відбілювання зубів проводиться у кабінеті стоматолога. Після процедури стоматолог рекомендує дотримуватись «білої» дієти як мінімум 2–3 тижні. Це означає повну відмову від продуктів, які можуть офарбити чутливу після процедури емаль.

Також передбачається відбілювання зубів у домашніх умовах за допомогою смужок для відбілювання зубів чи інших засобів. Це допоможе продовжити та закріпити ефект процедури.

Перед відбілюванням зубів у Києві продумайте свої дії – як і чим Ви харчуватиметеся на «білій» дієті, чим і як чистити зуби і від яких шкідливих звичок можна відмовитися.

Позвонить
Написать
Viber