Це досить популярний запит у пошуковій системі, який нерідко задають пацієнти при відвідуванні стоматолога. Чи це так насправді, може це черговий «стоматологічний» міф?

Насправді, будь-який стоматолог в Києві відповість, що природні зуби завжди кращі за штучні, яким би якісним не був імплант. Тому потрібно докласти максимум зусиль для того, щоб зберегти зуб, а коли вже немає інших варіантів, імплантація зубів допомагає вирішити проблему відсутності жувальних зубів.

Стоматологи (Київ) також користуються послугами своїх колег і встановлюють собі мости, вініри, коронки та імпланти (за потреби, звичайно ж). Але так як це люди, які пов’язали своє життя з лікуванням зубів, вони краще стежать за гігієною ротової порожнини і проходять профілактичні огляди.

Чого не скажеш про тих, хто приходить до стоматолога тоді, коли вже пізно, і тільки імплантація може вирішити проблему. Тож пам’ятайте, що встановлення імплантів це не так страшно, як здається. Набагато страшніше ігнорувати проблему відсутності зубів, оскільки це впливає на стан кісткової тканини та зовнішнього вигляду людини.

Позвонить
Написать
Viber