Безумовно, відбілювання зубів у Києві має бути не тільки ефективним, а й безпечним, а вплив на зуби передбачається максимально нешкідливий.

Однак, кожен пацієнт розглядається стоматологом індивідуально, підбираючи найбільш оптимальний (але від цього не менш ефективний) метод відбілювання зубів у Києві. Таких методик сьогодні кілька, а з огляду на певні протипоказання стоматолог може порекомендувати, як безпечно та ефективно відбілити зуби у Києві.

Найбезпечніший і найпопулярніший метод відбілювання зубів у Києві – Air-Flow.

Все завдяки його бережному та комплексному впливу на зуби, завдяки чому відбілювання зубів проводиться швидко та ефективно.

Ультразвук – ще один безпечний спосіб корекції відтінку зубів. Ціна відбілити зуби може змінюватись, оскільки враховуються індивідуальні особливості пацієнта, але в цілому це доступна процедура.

Лазерне та фотовідбілювання зубів у Києві (ZOOM) також належать до категорії безпечних методів, проте найбільш оптимальний та ефективний метод може бути підібраний лише досвідченим стоматологом. Що стосується домашніх методів відбілювання зубів, то вони менш ефективні, ніж кабінетні технології.

Позвонить
Написать
Viber