Відбілювання зубів ціна

Безпечне відбілювання зубів ціна в Києві

Телефон

Ми знаходимося

м. Голосіївська,

проспект Голосіївський 70 
(Готель Мир)

Режим роботи

ПН-ПТ
10:00 – 18:00
СБ
За домовленістю

Наші роботи

Стоимость отбеливания зубов в Киеве

Відбілювання зубів: ціна, особливості методу та тривалість результату

Не всі люди можуть пишатися ідеальним відтінком зубної емалі. Недотримання правил гігієни ротової порожнини, погані звички, спадковість – не повний перелік того, після чого може змінюватися відтінок зубів. Щоб ваша усмішка стала білою і зуби були надбанням гордості радимо скористатися процедурою з відбілювання зубів, ціна якої приємно порадує пацієнтів нашої клініки.

Як довго зберігається ефект відбілювання зубів?

За зубами потрібно правильно доглядати, особливо це стосується зубного ряду після відбілювання. Фахівці нагадують, що після відбілювання зубів, ціна якого прийнятна, важливо дотримуватися так званої «білої дієти», під час якої потрібно виключити з раціону будь-які продукти та напої, що містять пігменти, що фарбують. Також з раціону потрібно виключити фрукти та овочі, що містять кислоту. Дотримуватись такої дієти рекомендовано протягом 3-5 днів. Після того, як вам провели відбілювання зубів ціна якого залежить від початкового стану зубів, важливо користуватися спеціальною зубною пастою, ополіскувачем для ротової порожнини, щоб продовжити ефект після косметологічної процедури. При правильному догляді за зубами після відбілювання ефект триватиме до 12 місяців.

Как долго сохраняется эффект от отбеливания зубов?

Як відбувається процедура відбілювання зубів і які для цього є показання?

Для проведення відбілювання зубів, ціна якого є, є різні показання. Як правило, до стоматологів за відбілюванням зубів звертаються люди після тривалого прийому антибіотиків, після штучного впливу, при зміні відтінку внаслідок куріння та частого вживання продуктів, напоїв, здатних фарбувати емаль і, якщо у пацієнта від природи жовті зуби.
Перед тим, як провести відбілювання зубів, ціна якого залежить від особливостей емалі пацієнта, стоматологи проводять детальний огляд, щоб виявити можливі патології. До таких варто віднести проблеми зі здоров’ям зубів, алергічні реакції, запальні процеси ясен та визначити чутливість зубів. Також фахівці нагадують, що для проведення відбілювання зубів є певні протипоказання: лактація та вагітність, вік, онкологічні захворювання.

Види послуг стоматології в Києві

Огляд, консультація, рентген

Імпланти

Реставрація зубів

Вініри

Відбілювання зубів

Чистка зубів та способи відбілювання зубів

Щоб провести відбілювання зубів, спочатку пацієнту проводять професійне чищення поверхні зубів, за необхідності проводять лікування. Тільки після цього підбирається підходящий спосіб відбілювання зубів, ціна якого, як і технологія, може відрізнятися.

У нашій клініці відбілювання зубів проводиться такими способами:

9

Внутрішньоканальний метод;

9

Фотовідбілювання;

9

Хімічним способом;

9

Лазерною технологією.

Наші стоматологи

У нашій стоматології усі фахівці мають досвід робіт.

Журавська Тетяна

Стоматолог вищої категорії

Самарська Наталія

Стоматолог-терапевт

Худяк Ксенія

Стоматолог-терапевт

Наші роботи

Записатися на консультацію

Сертифікати

Наші спеціалісти постійно підвищують свій рівень кваліфікації.

Записатися на консультацію

Телефон

+38 (068) 386 22 62

Ми знаходимося

м. Голосіївська,
проспект Голосіївський 70
(Готель Мир)

Режим роботи

ПН-ПТ
10:00 – 18:00
СБ
За домовленістю

Позвонить
Написать
Viber